Hakkımızda

UNIVERSAL , yönetim sistemleri, gözetim, ürün belgelendirme, test  ve kalibrasyon konusunda sektörde 25 yıllık deneyimi olan Suat KAÇMAZ  tarafından  2015 yılında, UNIVERSAL BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. unvanı ile kurulmuş ve sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda faaliyet göstermek üzere konularında  uzman personelleri bünyesine alarak faaliyetlerine başlamıştır.

UNIVERSAL’ın amacı, müşterilerine tarafsız bir hizmet sunmaktır. Bunu başarmak için ihtiyaç duyduğu özellikler ve yetkinlikler, her biri kendi meslek alanında yeterli bilgi birikimine sahip uzman personelinde mevcuttur.

UNIVERSAL, mesleki konularda, idari işlemlerin en kısa zamanda ve en hatasız şekilde yürütülmesi için son teknoloji donanım ve yazılımlarla, personelinin en güncel bilgiler ile donatılmış olmasını sağlamak amacı ile ofis içi gelişim konularında sürekli eğitimler almasını sağlamayı ilke edinmiştir.

UNIVERSAL, belgelendirme ile ilgili Türkiye’de meydana gelen tüm değişiklikler firma üst yönetimi ve personeli tarafından yakından takip edilmektedir. Bu değişiklikler nedeniyle gidilmesi gereken revizyonlar, en kısa sürede belgelendirme prosedürlerine yansıtmakta ve böylelikle müşterilerinin en yeni ve en iyi hizmetten yararlandırılması sağlanmaktadır.

Telefon 

+90 (216) 474 5152

© 2018 by Alem Belgelendirme

Adres Bilgileri

Altunizade Mah. Nuhkuyusu Cad. No:98/5 Üsküdar, İstanbul 34662

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google Clean
  • YouTube Clean